Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe, powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.X Zamknij

RYSUNEK TECHNICZNY
Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy EXANDI w Zielonej Górze zaprasza na CZTERODONIOWE szkolenie:

RYSUNEK TECHNICZNY w praktyce
SZKOLENIE DLA OSÓB MAJĄCYCH
STYCZNOŚĆ Z RYSUNKIEM TECHNICZNYM
np. z działu montażu, produkcji, zamówień, marketingu, obsługi klienta itp.


MIEJSCE:    Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 23
                sala wykładowa EXANDI - Centrum Biznesu

WYKŁADOWCA: dr inż. Izabela Gabryelewicz – ekspert – praktyk, od wielu lat  wykładowca na Uniwersytecie Zielonogórskim. Prowadzi zajęcia (na Wydziale Mechanicznym) z: Rysunek techniczny, Ergonomia, Ergonomiczne aspekty projektowania, Zagadnienia komunikacji w projektowaniu, Podstawy Konstrukcji Maszyn, Zarządzanie projektowaniem inżynierskim, Inżynieria środowiska pracy.

W 1998r. ukończyła studia na Politechnice Zielonogórskiej, Wydział Mechaniczny, kierunek mechanika i budowa maszyn.W tym samym roku ukończyła Studium Pedagogiczne. W 2007 roku uzyskała z wyróżnieniem stopień doktora nauk technicznych w dyscyplinie budowa i eksploatacja maszyn.

CELEM OGÓLNYM kursu jest wzrost wiedzy i umiejętności uczestników oraz nabycie kompetencji uczestników kursu   w zakresie czytania i rozumienia rysunków technicznych, powodujący zminimalizowanie problemów w dziale montażu, produkcji, zamówień, obsługi klienta itp.

KURS JEST REALIZOWANY W FORMIE autorskich wykładów, w czasie których słuchacz nabywa niezbędną wiedzę teoretyczną oraz w formie ĆWICZEŃ PROJEKTOWO-KONSTRUKCYJNYCH, w czasie których słuchacz utrwala i rozszerza wiedzę teoretyczną nabytą w czasie wykładów oraz nabywa praktycznych umiejętności z zakresu zapisu konstrukcji. Szacunkowy udział części praktycznej to 50 %.

PO SZKOLENIU UCZESTNICY BĘDĄ POTRAFILI posługiwać się techniką komunikacji obrazowej poprzez znormalizowane rysunki, schematy oraz oznaczenia i opisy wykorzystywane w procesie projektowania i wytwarzania.

                                   DO WYBORU:

      KURS PODSTAWOWY               
KURS ŚREDIO ZAAWANSOWANY
                                


Na życzenie Państwa zorganizujemy szkolenie
w siedzibie Państwa firmy.
Gwarantujemy profesjonalne szkolenie dopasowane do Państwa potrzeb i specyfiki firmy.

 


TERMIN: 23 maja 2019r.
TERMIN : 26 kwietnia 2019r.                       TERMIN: 26 kwietnia i 8,15,27 maja 2019r.                
TERMIN: 26 kwietnia i 8, 15, 24 maja br. 
TERMIN :  23 maja 2019r.