Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe, powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.X Zamknij

O firmie
Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy "EXANDI" prowadzi działalność szkoleniową:

- od 1995 r. jako Przedsiębiorstwo Wydawniczo-Szkoleniowe "EXANDI" spółka cywilna,
- od 1 stycznia 1997 r. jako Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy "EXANDI" Elżbieta Sznajder w oparciu o wpis do rejestru szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Urząd Miasta pod nadzorem pedagogicznym Kuratora Oświaty.

Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy „Exandi” w Zielonej Górze prowadzi działalność szkoleniową w oparciu o:
·        wpis do ewidencji działalności gospodarczej – nr ew. 1/21560/96   z dnia 20 grudnia 1996r.
·        wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Urząd Miasta pod nadzorem pedagogicznym Lubuskiego Kuratora Oświaty pod numerem K.O.III.0142/2/97,
·       wpis do wojewódzkiego REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH dla województwa Lubuskiego prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy  w Zielonej Górze - numer ewidencyjny 2.08/00033/2005 z dnia 16 marca 2005r.
·        REGON 970605893,
·        NIP 929-136-11-37,

EXANDI jest placówką edukacyjną – prowadzącą działalność od 1995 roku, umożliwiającą uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy ogólnej i kwalifikacji zawodowych.

Podstawowym zakresem naszej działalności jest organizacja szkoleń w dziedzinie BHP dla PRACODAWCÓW i PRACOWNIKÓW, PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ i szkoleń PRZECIWPOŻAROWYCH.

Prowadzimy również szkolenia i konferencje w zakresie ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, ochrony danych osobowych, zamówień publicznych, rachunkowości, podatków, kadry i płace, ochrony środowiska, prawa budowlanego, metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego BHP, podstaw dydaktyki prowadzenia wykładów na szkoleniach BHP, opiekun osób starszych, opiekunka dziecięca .

Oferujemy również szkolenia i konferencje kilkudniowe w atrakcyjnych ośrodkach wypoczynkowych.

 Wykłady na szkoleniach i konferencjach prowadzą eksperci, doświadczeni specjaliści – praktycy cieszący się uznaniem uczestników szkoleń.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.