Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe, powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.X Zamknij

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne
                                      W A R S Z T A T Y

Autopromocja i wystąpienia

publiczneTERMIN:   nabór trwa - 1 dzień

 

MIEJSCE:   Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 23    
- sala wykładowa Exandi nr 110  Ip. - Centrum Biznesu

Na życzenie zorganizujemy szkolenie 
w siedzibie 
Państwa firmy. 

Gwarantujemy profesjonalne szkolenie dopasowane do Państwa potrzeb.

Wykładowca: EDUKATOR - wiedzę zdobywała na Uniwersytecie Jagiellońskim na dwóch kierunkach: psychologii stosowanej oraz dziennikarstwie i komunikacji społecznej. 

Opis:

Warsztaty skierowane do osób, które występują przed innymi (prowadzą spotkania, prezentacje, itd.) i mają poczucie, że nie są dobrze odbierane, lub brak im pewności w tym, co robią. Skorzystać mogą również osoby, które mają kontakt z mediami lub chcą się dobrze zaprezentować w kontakcie z innymi osobami.

W związku z praktyczną formą zajęć – uczestnicy muszą wyrazić zgodę na nagrywanie w trakcie ćwiczeń z autoprezentacji. Nagrania te będą wykorzystane tylko do celów szkoleniowych, by zwrócić uwagę na postawę i zachowanie występujących i zostaną usunięte zaraz po omówieniu wykonanych ćwiczeń.

1.       Stres w wystąpieniach

2.       Podstawy komunikacji – kim są moi słuchacze?

3.       Ja jako nadawca – dlaczego to mnie mają słuchać?

4.       Komunikacja niewerbalna

5.       Praktyka wystąpień

6.       *jeśli uczestnika czeka wkrótce jakiekolwiek wystąpienie, do którego się przygotowuje to może je zaprezentować (z prezentacją multimedialną lub bez) i otrzymać informację zwrotną ze wszystkimi wskazówkami do poprawy.

Efekty:

·        Uczestnicy zyskają przede wszystkim świadomość własnego ciała – tego jak się zachowują, jak to może wpływać na ich odbiór przez inne osoby

·        Poznają sposoby na to, by zwrócić na siebie uwagę słuchaczy i dzięki temu pewniej się komunikować

·        Opanują stres związany z wystąpieniami zarówno przed jedną osobą, jak i całą grupą